Wakacje 2018

Gratulując szkolnych osiągnięć w mijającym roku,

życzymy uczniom, nauczycielom, rodzicom oraz pracownikom szkoły wspaniałych wakacji.

Niech staną się one okazją do nawiązania nowych przyjaźni, przeżycia niezapomnianych przygód, odwiedzenia wymarzonych miejsc.

Życzymy wszystkim odpoczynku, zabawy, słońca oraz bezpiecznych powrotów.

Prezes Zarządu Koła STO oraz Dyrektor Szkoły

Ogólnopolski Konkurs Zuch

Uczniowie klasy II i III Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 STO wzięli udział w ogólnopolskim konkursie Zuch z języka polskiego i matematyki

Dyplom laureata oraz nagrodę książkową z języka polskiego otrzymuje:

1. Ignacy- kl. II

Dyplom laureata z języka polskiego otrzymują:

Adrianna- kl. II

1. Ania- kl. II
  2. Hania- kl. II
  3. Aleksandra- kl. II
  4. Paweł Z.- kl. II

Dyplom laureata z matematyki otrzymuje:

1. Ignacy- kl. II

Serdecznie gratulujemy !

Święto Szkoły. Duma, radość, wzruszenie.

Duma, radość, wzruszenie. Tak w największym skrócie opisać można to, co pozostawiła w naszych sercach uroczystość Święta Szkoły.

W środę, 6.06.18 roku na placu szkoły odbył się festyn z okazji naszego święta szkoły. Ta niezwykła familijna impreza przyciągnęła na szkolne boisko rzesze uczniów z rodzicami, przyjaciół naszej szkoły i gości. Pogoda również dopisała.

W pierwszej części uroczystości można było wysłuchać przepięknych występów naszych zdolnych uczniów – w różnorodnym repertuarze, zarówno tematycznym, jak i językowym.

Jednak gwiazdą wydarzenia był niewątpliwie Tomasz Organek. Ten wielki Artysta wystąpił (na zaproszenie p. Anny Nieścieruk, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni) charytatywnie, by wspomóc naszą byłą uczennicę – Weronikę. Koncert był wyjątkowy! Pan Organek przekazał na potrzeby aukcji koszulki i płyty z autografami.

Następnie rozpoczęła się licytacja – należą się ogromne brawa i ukłony dla prowadzących licytację – pani Magdzie i panu Rafałowi, rodzicom naszej szkoły. Potrafili entuzjastycznie zachęcić do wylicytowania przeróżnych kuponów, Voucherów, gadżetów, bonów. Czuliśmy wszyscy unoszącą się w powietrzu pozytywną energię i dobro. Szczodrość zaskoczyła wszystkich! Nikt tu nie żałował pieniędzy, bo cel był szczytny i wyjątkowy, każdy chciał w jakimś stopniu pomoc w rehabilitacji Weroniki.

Egzamin z empatii społeczność szkolna zdała na 6!

Podczas święta czekało wszystkich wiele atrakcji: możliwość zrobienia zdjęć za niewielki datek (oczywiście na cel charytatywny) z motocyklistami Harry Motorcycle Pub i z zawodnikami z Lowlanders, gry i zabawy, grill, malowanie twarzy, robienie tatuaży.

Na koniec grupa młodych licealistów wystąpiła ze swoim repertuarem, zagrzewając wszystkich do zabawy i śpiewu.

Jako szkoła jesteśmy dumni i udowodniliśmy (kolejny raz), że umiemy się zmobilizować i potrafimy pomagać. Święto szkoły było idealną okazją by połączyć zabawę z wielkim sercem.

Ten wyjątkowy dzień był wyrazem współpracy całej społeczności szkolnej.

Do zobaczenia za rok na kolejnym święcie szkoły.

Święto Szkoły – podziękowanie dla sponsorów

Za nami wyjątkowy dzień, 6 czerwca, w którym każdy miał okazję przekonać się, że wspólnie możemy więcej – tegoroczne Święto Szkoły było prawdziwym świadectwem współpracy całej społeczności szkolnej. Tego dnia mieliśmy okazję uczestniczyć w aukcji na rzecz naszej byłej uczennicy i bliskiej koleżanki, Weroniki. Dzięki rodzicom Zuzi, pani Annie i panu Jarosławowi, mogliśmy tego dnia wysłuchać koncertu Tomasza Organka, który na potrzeby aukcji dla Weroniki przekazał koszulki i płyty z autografami. Ogromnie dziękujemy wszystkim zaangażowanym we wspólne akcje, za każdy uśmiech tego dnia i poczucie prawdziwej więzi społeczności STO. Wdzięczni jesteśmy naszym wspaniałym aukcjonerom – pani Magdzie i panu Rafałowi jeszcze raz serdecznie dziękujemy za przekazanie nam energii motywującej  do wspólnych działań.

Poniżej długa lista naszych sponsorów, którym należą się ogromne podziękowania. Dziękujemy za Wasze dobre serca!

• Marketing Jagiellonii Białystok z niezawodną Agnieszką Klim – gadżety naszych WICEMISTRZÓW i voucher na asystę przy wprowadzaniu zawodników na murawę
  • Klinika Urody Żelazna 5 – 3 bony upominkowe
  • Hary Motorcycle Pub – przejażdżka zabytkowymi motorami, fotografie na motorach, prezentacja motocykli
  • Prezentacja klubu futbolu amerykańskiego LOWLANDERS
  • Piękne poduszki wykonane przez mamę Zosi z klasy „0”
  • Bony na zakupy w LALA Atelier
  • Bon na tatuaż w East Side Ink
  • Bon na kolację z Cezarym Cieślukowskim
  • The Gentelmens Barber Shop – zaproszenia na strzyżenie
  • Konsultacje i treningi z trenerem personalnym z firmy Cyclolife
  • Gabinet Kosmetyki i Makijażu Permanentnego ul. Grochowa 2/1 – 3 bony upominkowe
  • Salon fryzjerski BLOOM HAIR CLUB ul. Młynowa 38 karta podarunkowa na strzyżenie damskie lub męskie
  • AC STAG – 5 kuponów kompleksowego serwisu klimatyzacji
  • Pan Henryk Klimowicz. Hurtownia opakowań.

Kolejny sukces Michała Sakowicza

Michał regularnie startuje w zawodach. Odnosi sukcesy - GRATULUJEMY

Zawody - turniej z okazji Dnia Dziecka, Białystok, 26 maja 2018 r.

I. miejsce w kategorii kumite chłopców rocznik 2006

III. miejsce w kategorii kata chłopców zielone pasy 6 kyu