Wyniki egzaminów ósmoklasisty !

Szanowni Państwo, uprzejmie informuję, że zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty przeprowadzonego w czerwcu 2020 r. będą do odebrania w szkole w dniach:

• 31 lipca 2020 r. w godzinach 13.00 – 15.00;
  • 3 sierpnia 2020 r. w godzinach 9.00 – 15.00;
  • 4 sierpnia 2020 r. w godzinach 9.00 – 14.00.

Do oryginałów zaświadczeń zostaną dołączone dwie poświadczone za zgodność z oryginałem kopie!

Wyróżnienie w konkursie Kangur Matematyczny 2020 otrzymali:

Prószyńska Laura - klasa 2

Ostapa Anna - klasa 4

Mosiej Piotr - klasa 5

Pietrzycka Lidia - klasa 5

Szwed Sylwia - klasa 7

Nieścieruk Zuzanna - klasa 8a

Zyśkowska Małgorzata - klasa 8a

Kirejczyk Julia - klasa 8b

Gratulujemy!!!

Egzaminy naszych ósmoklasistów

Dnia 16 czerwca 2020 r. uczniowie naszej szkoły przystąpili do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego. To pierwszy dzień egzaminu polegający na sprawdzeniu swoich umiejętności, wiedzy i pracy z tekstem. Uczniom towarzyszyły też silne emocje, bo w końcu po tak długiej przerwie mogli usiąść za szkolną ławką. My trzymamy za Was kciuki na kolejne dni egzaminu. Głowa do góry! Niech moc i wiedza będzie z Wami!!!

Czytaj więcej: Egzaminy naszych ósmoklasistów

Dzień Dziecka 01.06.2020 r.

Nasza szkoła wróciła do zajęć dydaktycznych w murach szkolnych. Dzieci dzielnie i wytrwale pracują w szkolnych klasach, a także zdalnie. Rozwiązują zadania, uczą się nowych słówek z języków obcych, rysują, śpiewają i tańczą. A dzisiaj dodatkowo celebrują swoje święto – Dzień Dziecka. Atrakcją przygotowaną dla dzieci z klas 0 – 3 była organizacja zabaw i gier przez uczniów klasy 8 a. Dziękujemy za wspaniałą atmosferę oraz mnóstwo pozytywnych emocji.

Czytaj więcej: Dzień Dziecka