Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Zdrowiu MEDITEST

14 uczniów klas V i VI uczestniczyło w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Zdrowiu MEDITEST. Jego celem było promowanie zdrowego stylu życia, pogłębienie wiedzy na temat budowy ciała ludzkiego oraz sposobów postępowania w nagłych wypadkach. Uczniowie musieli wykazać się wiedza znacznie wykraczająca poza program nauczania. Poradzili sobie doskonale. Osiągnęli wysokie wyniki, a siedmioro z nich uzyskało wyróżnienie. Dyplomy wyróżnienia otrzymali: Maja Hryszko, Sylwia Szwed, Iga Krawiec, Paweł Budyta, Małgorzata Sieńczylo, Maksymilian Kieda i Liliana Paris. GRATULUJEMY

Walentynki 2019

Jak przeżyliśmy Walentynki 2019?

Było lirycznie, bo Wiktoria, Staś, Valentin, Kuba, Julia, Roksana, Natalia i Julia oraz Patrycja potrafią zaśpiewać dla najbardziej wytrawnych znawców nastroju.

Było obiecująco, bo przedstawiciele młodszych klas podeszli do sprawy z humorem i dystansem a jednocześnie nie zapomnieli o wyrazach hołdu dla koleżanek. Było sentymentalnie, bo któż nie chciałby zatańczyć przy muzyce Leonarda Cohena i posłuchać historii niespełnionej miłości w Portofino?

A klasa VIII i IIIG tańcząc przy nastrojowo i dramatycznie brzmiącej muzyce uświadomiła widzów, że chcemy ich zobaczyć jeszcze raz i jeszcze raz…

Czytaj więcej: Walentynki 2019

Genealogia.

Co to jest genealogia? Jak stworzyć drzewo genealogiczne swojej rodziny? Gdzie szukać informacji o naszych przodkach? Na zajęciach w klasie II uczniowie poznali mnóstwo tajników tej nauki oraz podjęli próbę stworzenia drzewa genealogicznego swojej rodziny. Nieoceniona skarbnica wiedzy okazali się dziadkowie oraz rodzice.

Czytaj więcej: Genealogia.