Święto Szkoły – podziękowanie dla sponsorów

            Za nami wyjątkowy dzień, 6 czerwca, w którym każdy miał okazję przekonać się, że wspólnie możemy więcej – tegoroczne Święto Szkoły było prawdziwym świadectwem współpracy całej społeczności szkolnej. Tego dnia mieliśmy okazję uczestniczyć w aukcji na rzecz naszej byłej uczennicy i bliskiej koleżanki, Weroniki. Dzięki rodzicom Zuzi, pani Annie i panu Jarosławowi, mogliśmy tego dnia wysłuchać koncertu Tomasza Organka, który na potrzeby aukcji dla Weroniki przekazał koszulki i płyty z autografami. Ogromnie dziękujemy wszystkim zaangażowanym we wspólne akcje, za każdy uśmiech tego dnia i poczucie prawdziwej więzi społeczności STO. Wdzięczni jesteśmy naszym wspaniałym aukcjonerom – pani Magdzie i panu Rafałowi jeszcze raz serdecznie dziękujemy za przekazanie nam energii motywującej  do wspólnych działań.

            Poniżej długa lista naszych sponsorów, którym należą się ogromne podziękowania. Dziękujemy za Wasze dobre serca!

 • Marketing Jagiellonii Białystok z niezawodną Agnieszką Klim – gadżety naszych WICEMISTRZÓW i voucher na asystę przy wprowadzaniu zawodników na murawę
 • Klinika Urody Żelazna 5 – 3 bony upominkowe
 • Hary Motorcycle Pub – przejażdżka zabytkowymi motorami, fotografie na motorach, prezentacja motocykli
 • Prezentacja klubu futbolu amerykańskiego LOWLANDERS
 • Piękne poduszki wykonane przez mamę Zosi z klasy „0”
 • Bony na zakupy w LALA Atelier
 • Bon na tatuaż w East Side Ink
 • Bon na kolację z Cezarym Cieślukowskim
 • The Gentelmens Barber Shop – zaproszenia na strzyżenie
 • Konsultacje i treningi z trenerem personalnym z firmy Cyclolife
 • Gabinet Kosmetyki i Makijażu Permanentnego ul. Grochowa 2/1 – 3 bony upominkowe
 • Salon fryzjerski BLOOM HAIR CLUB ul. Młynowa 38 karta podarunkowa na strzyżenie damskie lub męskie
 • AC STAG – 5 kuponów kompleksowego serwisu klimatyzacji
 • Pan Henryk Klimowicz. Hurtownia opakowań.