Święto Szkoły – podziękowanie dla sponsorów

Za nami wyjątkowy dzień, 6 czerwca, w którym każdy miał okazję przekonać się, że wspólnie możemy więcej – tegoroczne Święto Szkoły było prawdziwym świadectwem współpracy całej społeczności szkolnej. Tego dnia mieliśmy okazję uczestniczyć w aukcji na rzecz naszej byłej uczennicy i bliskiej koleżanki, Weroniki. Dzięki rodzicom Zuzi, pani Annie i panu Jarosławowi, mogliśmy tego dnia wysłuchać koncertu Tomasza Organka, który na potrzeby aukcji dla Weroniki przekazał koszulki i płyty z autografami. Ogromnie dziękujemy wszystkim zaangażowanym we wspólne akcje, za każdy uśmiech tego dnia i poczucie prawdziwej więzi społeczności STO. Wdzięczni jesteśmy naszym wspaniałym aukcjonerom – pani Magdzie i panu Rafałowi jeszcze raz serdecznie dziękujemy za przekazanie nam energii motywującej  do wspólnych działań.

Poniżej długa lista naszych sponsorów, którym należą się ogromne podziękowania. Dziękujemy za Wasze dobre serca!

• Marketing Jagiellonii Białystok z niezawodną Agnieszką Klim – gadżety naszych WICEMISTRZÓW i voucher na asystę przy wprowadzaniu zawodników na murawę
  • Klinika Urody Żelazna 5 – 3 bony upominkowe
  • Hary Motorcycle Pub – przejażdżka zabytkowymi motorami, fotografie na motorach, prezentacja motocykli
  • Prezentacja klubu futbolu amerykańskiego LOWLANDERS
  • Piękne poduszki wykonane przez mamę Zosi z klasy „0”
  • Bony na zakupy w LALA Atelier
  • Bon na tatuaż w East Side Ink
  • Bon na kolację z Cezarym Cieślukowskim
  • The Gentelmens Barber Shop – zaproszenia na strzyżenie
  • Konsultacje i treningi z trenerem personalnym z firmy Cyclolife
  • Gabinet Kosmetyki i Makijażu Permanentnego ul. Grochowa 2/1 – 3 bony upominkowe
  • Salon fryzjerski BLOOM HAIR CLUB ul. Młynowa 38 karta podarunkowa na strzyżenie damskie lub męskie
  • AC STAG – 5 kuponów kompleksowego serwisu klimatyzacji
  • Pan Henryk Klimowicz. Hurtownia opakowań.