Ogólnopolski Konkurs Zuch (2)

Uczniowie klasy II i III Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 STO wzięli udział w ogólnopolskim konkursie Zuch z języka polskiego i matematyki

Dyplom laureata oraz nagrodę książkową z języka polskiego otrzymuje:

1. Ignacy- kl. II

Dyplom laureata z języka polskiego otrzymują:

Adrianna- kl. II

1. Ania- kl. II
  2. Hania- kl. II
  3. Aleksandra- kl. II
  4. Paweł Z.- kl. II

Dyplom laureata z matematyki otrzymuje:

1. Ignacy- kl. II

Serdecznie gratulujemy !

Kolejny sukces Michała Sakowicza (2)

Michał regularnie startuje w zawodach. Odnosi sukcesy - GRATULUJEMY

Zawody - turniej z okazji Dnia Dziecka, Białystok, 26 maja 2018 r.

I. miejsce w kategorii kumite chłopców rocznik 2006

III. miejsce w kategorii kata chłopców zielone pasy 6 kyu

Konkurs języka angielskiego the Big Challenge (2)

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu z języka angielskiego the Big  Challenge.  Uczniowie o najwyższych pozycjach w swoich kategoriach:

LEVEL 1: Liliana Parish - 48 w województwie

LEVEL 2: Julia Jakubowska - 10 w województwie, Mariusz Górecki - 13 w województwie, Małgorzata Zyśkowska - 14 w województwie,

LEVEL 3: Marta Matwiejuk - 5 w województwie, Karolina Doroszczyk - 17 w województwie, Aleksandra Chraboł - 21 w województwie,

LEVEL 4: Anna Cukrowska - 1 w województwie, Agata Zyśkowska - 2 w województwie, Julia Gugała - 3 w województwie.

Pełne wyniki konkursu na stronie The Big Challenge oraz u nauczycieli języka angielskiego

Życzymy dalszych sukcesów!

I miejsce na Mistrzostwach Polski (2)

Z wielką radością informujemy,

że uczennice naszej szkoły Małgorzata Sieńczyło, Maja Boratyńska, Liliana Parish i Natalia Dąbrowska

zajęły wraz z zespołem Heca

I miejsce na Mistrzostwach Polski WADF w Inowrocławiu i dostały kwalifikacje na Mistrzostwa Świata WADF.

Instruktorem zespołu jest  pani Elżbieta Ożlańska.           G R A T U L U J E M Y

XII Festiwal Tańca (2)

Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego "City of dance" odbył się  17 marca w Białymstoku .

Uczniowie naszej szkoły odniesli wraz z zespołem Heca znaczące sukcesy:
1 miejsce w kategorii mini formacje disco pow. 15 lat,- Justyna Rombalska i Adrianna Skrzypkowska z kl.IIG

1 miejsce w kategorii formacje Disco do lat 12- Małgorzata Sieńczyło, Maja Boratyńska, Natalia Dąbrowska i Liliana Parish z kl.IV A

2 miejsce  w kategorii formacje Freestyle do lat 9 - Ignacy Otapowicz, Janina Kamocka z kl.II , Lidia Pietrzycka i Amelia Grabowska z kl.III
3 miejsce w kategorii mini formacje disco do lat 15 - Julia Jakubowska, Natalia Oksiejczuk i Zuzanna Nieścieruk z kl.VI A.
Gratulujemy wszystkim uczniom wspaniałych osiągnięć!

Odyseja Umysłu - sukces naszych uczniów (2)

Wielki sukces białostockich uczniów. Drużyna z Zespołu Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego wygrała krajowy finał międzynarodowego programu „Odyseja Umysłu”. W zmaganiach brało udział 30 najlepszych drużyn z całej Polski. Ekipa STO zajęła II miejsce w 5 Problemie Długoterminowym i I  grupie wiekowej. Teraz przed młodymi odyseuszami kolejne wyzwanie – następny etap odysejowych zmagań odbędzie się w Iowa State University (Stany Zjednoczone).