I miejsce na Mistrzostwach Polski (2)

Z wielką radością informujemy,

że uczennice naszej szkoły Małgorzata Sieńczyło, Maja Boratyńska, Liliana Parish i Natalia Dąbrowska

zajęły wraz z zespołem Heca

I miejsce na Mistrzostwach Polski WADF w Inowrocławiu i dostały kwalifikacje na Mistrzostwa Świata WADF.

Instruktorem zespołu jest  pani Elżbieta Ożlańska.           G R A T U L U J E M Y

XII Festiwal Tańca (2)

Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego "City of dance" odbył się  17 marca w Białymstoku .

Uczniowie naszej szkoły odniesli wraz z zespołem Heca znaczące sukcesy:
1 miejsce w kategorii mini formacje disco pow. 15 lat,- Justyna Rombalska i Adrianna Skrzypkowska z kl.IIG

1 miejsce w kategorii formacje Disco do lat 12- Małgorzata Sieńczyło, Maja Boratyńska, Natalia Dąbrowska i Liliana Parish z kl.IV A

2 miejsce  w kategorii formacje Freestyle do lat 9 - Ignacy Otapowicz, Janina Kamocka z kl.II , Lidia Pietrzycka i Amelia Grabowska z kl.III
3 miejsce w kategorii mini formacje disco do lat 15 - Julia Jakubowska, Natalia Oksiejczuk i Zuzanna Nieścieruk z kl.VI A.
Gratulujemy wszystkim uczniom wspaniałych osiągnięć!

Odyseja Umysłu - sukces naszych uczniów (2)

Wielki sukces białostockich uczniów. Drużyna z Zespołu Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego wygrała krajowy finał międzynarodowego programu „Odyseja Umysłu”. W zmaganiach brało udział 30 najlepszych drużyn z całej Polski. Ekipa STO zajęła II miejsce w 5 Problemie Długoterminowym i I  grupie wiekowej. Teraz przed młodymi odyseuszami kolejne wyzwanie – następny etap odysejowych zmagań odbędzie się w Iowa State University (Stany Zjednoczone).

Konkursy przedmiotowe (2)

GIMNAZJALIŚCI ZAKWALIFIKOWANI

DO OSTATNIEGO ETAPU WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 2017/18

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Grabiński Jakub

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Doroszczyk Maria

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Łaźny Patryk

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Wojewódzki Konkurs Języka Francuskiego

Piekutowska Roksana

Zyśkowska Agata

Doroszczyk Maria

Fryska Karolina

VIII Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Francji i Krajach Frankofońskich (2)

23 lutego uczniowie kl. II g wzięli udział w VIII Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Francji i Krajach Frankofońskich organizowanym przez VI LO. Trzech reprezentantów dzielnie zmagało się z zadaniami konkursowymi, inni zaś z przyjemnością wysłuchali wykładów o markach francuskich oraz o Senegalu. Spotkaliśmy się też z naszymi ubiegłorocznymi absolwentami. Nasi uczniowie zdobyli dwa tytuły laureatów w kategorii gimnazjum.

Małgosia Dryl - I miejsce

Ania Cukrowska - III miejsce.

Gratulujemy!