DSC_0767

25 czerwca 2020 r. mieliśmy uroczyste zakończeniem zajęć w Zespole Szkół STO w Białymstoku w roku szkolnym 2019/2020. Uroczystości te odbywały się wg ustalonego harmonogramu na naszym placu szkolnym, była też możliwość wzięcia udziału w uroczystości również online. O godzinie 12:00 zakończenie zajęć w kl. IV i V, o godzinie 13:00 zakończenie zajęć w kl. VI a i B, natomiast godzina 14:00 zakończenie zajęć w kl. 0, z kolei o godzinie 15:00 zakończenie zajęć w kl. I R i I T oraz o godzinie 16:00 zakończenie zajęć w kl. II i III. To były chwile, gdy nasi uczniowie mogli spotkać się w szerszym gronie również w realu. Kolejny rok edukacji, zdobywania wiedzy, czas wspólnych przygód dobiegł końca. Było dużo emocji, wzruszeń i pamiątkowych zdjęć.
Przed Wami wakacje, a od września kolejny rok nauki. Życzymy Wam dużo zdrowia, odwagi, siły i samych pomyślnych zdarzeń. Spełniajcie marzenia! Udanych wakacji!