ONCOWEEK_2020n

Uczniowie naszej szkoły brali udział w Konferencji uczniowskiej pt.:”Wybieram zdrowie” i konkursie wiedzy specjalistycznej ONCOweek 2020. Do udziału w Konferencji i konkursie zostało zgłoszonych 27 szkół z Białegostoku i powiatu białostockiego. W konkursie wiedzy wzięło udział 147 uczniów. Wszyscy uczniowie wypełnili test wiedzy w znakomitej większości na poziomie 90% – 100%.  W konkursie wiedzy specjalistycznej ONCOweek 2020 nasi uczniowie zajęli:

miejsce II – otrzymała uczennica Społecznej Szkoły Podstawowa nr 1 w Białymstoku, ul Mieszka I 5, 5-054 Białystok,  klasa 7B, Zuzanna Sarosiek

Hasło:   „Papierosy odrzuć w kąt

Zniknie wokół Ciebie swąd
              Idź na rower lub na rolki
              W domu zupę zjedz z fasolki”

miejsce IV –  otrzymała uczennica   Społecznej Szkoły Podstawowa nr 1 w Białymstoku, ul Mieszka I 5, 5-054 Białystok, klasa 7A, Maja Hryszko

Hasło:  „Bądź jak z bajki, odrzuć fajki!

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.

Nagrody przyznane laureatom oraz certyfikaty wszystkim uczestnikom, zostaną dostarczone do szkół do 20 grudnia 2020 roku.

Dyrektorom i nauczycielom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, współpracę i udział w ONCOweek 2020.