polkolonie_21_1280

„MY SIĘ ZIMY NIE BOIMY, MY SIĘ NIGDY NIE NUDZIMY!!”

PÓŁKOLONIE ODBYWAJĄ SIĘ W DWÓCH TERMINACH

W GODZINACH 7.30 – 15.30:

* 4-8.01.2021 (Z WYŁĄCZENIEM 6.01.2021)

* 11- 15.01.2021

Aktualizacja oferty:

4-8.01.2021 (z wyłączeniem 6.01.21) –  kl.0-3.                                                         Koszt: 168 zł + 32zł (obiady)

Program półkolonii zapewni dobrą zabawę wprowadzającą dzieci w świetny nastrój. Planowane są zajęcia z bajką terapeutyczną, plastyczne (np. tworzenie gniotka, slim’a, origami), muzyczne (zabawy ruchowe przy muzyce, tańce), techniczne (praca kreatywna z kartonami, pudełkami), a także relaksacyjne (uważność żabki). Świetna zabawa będzie wypełniona zajęciami sportowymi odbywającymi się na Sali gimnastycznej oraz placu szkolnym. Na zakończenie ferii odbędzie się na terenie szkoły zabawa karnawałowa.

Wszystkie to działania mają za zadanie wpływać na rozwój dziecka, jego umiejętności współdziałania w grupie, wyrabianie umiejętności właściwej organizacji czasu wolnego, kształtowanie poczucia odpowiedzialności za bezpieczeństwo swoje i innych, ukazywanie roli ruchu i czynnego wypoczynku w zachowaniu zdrowia fizycznego i psychicznego,  zrozumienia własnych pozytywnych i negatywnych emocji, rozwijanie umiejętności porozumiewania się w grupach rówieśniczych, ukazywanie wartości płynących z rozwoju własnych zainteresowań, koleżeństwa i przyjaźni.

Prowadzące: Joanna Gireń, Urszula Dawidowicz

11- 15.01.2021 –  kl.0-3.                                                                        Koszt: 210 zł + 40 zł (obiady)

Ferie to czas odpoczynku, relaksu i zabawy. Najlepiej spędzić ten czas z nami. Wspólne gry i zabawy, rozbudzają wyobraźnię dziecka, wzbogacają wiedzę i wszechstronnie wpływają na rozwój jego osobowości. Biorąc udział w zajęciach zespołowych, dzieci uczą się społecznego współdziałania, a także wytrwałości, zdyscyplinowania i odpowiedzialności. A przede wszystkim  zabawa wywołuje uśmiech.

W tym wyjątkowym, zimowym okresie zaplanowałyśmy wiele atrakcji m.in.:

• zabawy konstrukcyjne,
  • zajęcia prozdrowotne (kulinarne),
  • prace plastyczne (np. malowanie na szkle),
  • zabawy ruchowo-umuzykalniające,
  • lekcja iPadowa,
  • zajęcia sensoplastyczne,
  • gry i zabawy na świeżym powietrzu

Z nami miło, ciekawie, bezpiecznie

Prowadzące: Anna Zalewska, Agnieszka Kuteszko

11- 15.01.2021 – kl.0-3.                                                                 Koszt: 210 zł + 40 zł (obiad)

Przedstawiamy informację na temat półkolonii realizowanych w drugim tygodniu ferii. Tematyka:

• Savoir-vivre  na co dzień
  • Zajęcia artystyczne
  • Konkursy i quizy
  • Odyseja umysłu dla najmłodszych
  • Zajęcia sportowe

Będzie bardzo kreatywnie i twórczo. Serdecznie zapraszamy 🙂
Prowadzące: Dorota Bańkowska i Gracjana Chocha

Termin płatności:  do 15.12.2020,

Forma: przelew (Santander Bank,  60 1500 1344 1213 4002 0685 0000), tytuł przelewu:  imię i nazwisko dziecka, termin półkolonii lub gotówka w sekretariacie szkoły.