Aktualności

IMG_20240604_140243

4 czerwca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka. Tego dnia gościła u nas niezwykła postać – jeden z czołowych iluzjonistów Pan Tomasz Sadowski. Od 2006 roku należy do grona członków Krajowego Klubu Iluzjonistów w Łodzi a w 2011 roku  zaprezentował się w programie Mam Talent prezentując efekt dużej iluzji scenicznej, otrzymując od jurorów 3 razy tak!
Licznie zgromadzone klasy 0-III nie mogły doczekać się występu. Pokaz budził ciekawość, uruchomił wyobraźnię, a przede wszystkim sprawił, że zgromadzeni nie mogli opanować zdziwienia i zdumienia. Iluzjonista wspaniale współpracował z młodymi widzami i razem z nimi przygotował magiczne sztuczki. Wszyscy byli zachwyceni występem.
Ponadto uczniowie brali udział w stacjach zabawowych na podwórku szkolnym.
Tego dnia było mnóstwo śmiechu i radości:):):)

                                                                                                                                                                   U.S.