Aktualności

List_do_Uczniów!

Białystok, 12.05.2021 r.

Drodzy Uczniowie

Za kilka dni znów będziemy razem. Nie możemy się już doczekać Waszego powrotu do szkoły. To dzięki Wam nasz budynek tętni życiem. To Wy nadajecie sens wszystkim naszym działaniom. Ponownie będzie gwarno i radośnie.

Powroty bywają trudne. Zdajemy sobie z tego sprawę. Jednak chcemy Was zapewnić, że wszyscy jesteśmy na to gotowi. Nie musicie się niczego obawiać. Nie jest to dobry moment na weryfikację osiągnięć. Na wertowanie ćwiczeń i zeszytów. Jest to czas na bycie ze sobą. Najważniejsze dla nas jest Wasze samopoczucie. Pragniemy okazać Wam wsparcie, zrozumienie, mnóstwo pozytywnej energii i szczerego uśmiechu. Zależy nam na Waszym rozwoju, uważności na drugiego człowieka, a także na budowaniu relacji koleżeńskich.

Tworzymy zgrany zespół i tylko razem jesteśmy w stanie sprawić, by ten rok szkolny zakończył się sukcesem.

Do zobaczenia wkrótce!

Wasi Nauczyciele

w imieniu nauczycieli

Mariusz Łupiński