Aktualności

IMG_20221114_105126

Obchody Święta Niepodległości

w Zespole Szkół STO w Białymstoku

W poniedziałek 14 listopada odbyła się w naszej szkole  uroczystość z okazji Święta Niepodległości. Uczniowie przygotowali akademię o tematyce związanej ze Świętem Niepodległości. Obecni wysłuchali piosenek w wykonaniu szkolnych artystów w większości debiutujących na scenie – kl. VIII i wspomnień o Józefie Piłsudskim, Ignacym Paderewskim – kl. VII. Z zaangażowaniem i ze zrozumieniem treści recytowali wiersze Krystian Mularczyk, Krystian Biskup.
O godz.  11:11 uczniowie uroczyście wykonali hymn państwowy Rzeczpospolitej Polskiej.

Dziękujemy uczniom za aktywne uczestnictwo w uroczystości

Zapraszamy do galerii fotografii.

Link do video-filmu:

https://drive.google.com/file/d/10sj_FLn-CkPLnemtZurgjAAe2TnM2-ni/view?usp=sharing