Aktualności

IMG_20220317_170543

Już jest, długo oczekiwany przez uczniów, PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY. Zgodnie z tradycją nasi uczniowie świętowali ten dzień w różnoraki sposób.

DZIEŃ WIOSNY w klasie I M – filmiki edukacyjne, zakładki do książek, ząbkowa niespodzianka…

W klasie IP wykonywane były rysunki, plakaty, zakładki do książek.

Zaś klasy drugie szukały pierwszych oznak wiosny na podwórku oraz rozwiązywały różne quizy, zagadki związane z wiosną.

Pierwszy Dzień Wiosny w klasach trzecich odbył się na wesoło! Były zadania przygotowane przez chłopaków dla dziewczyn pochowane po całej szkole. Był wiosenny pokaz mody oraz radosne tańce na powitanie wiosny!

Natomiast uczniowie klas IV-V byli na wycieczce w Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie, a po obiedzie w Tawernie w miejscowości Ruciane-Nida odbył się rejs statkiem po jeziorze, korzystaliśmy wciąż ze słońca i uroków przyrody.

To był radosny dzień. :):):)