Aktualności

GRAFIKa

Uzupełniająca rekrutacja do klasy I Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 STO w Białymstoku na rok szkolny 2022/2023 odbywać się będzie indywidualnie. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia terminu spotkania – rozmowy z rodzicami i zajęcia z dziećmi. Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc.

Rodzice dostarczają do sekretariatu szkoły opinie nauczyciela-wychowawcy o dziecku oraz wypełniają ankietę o swoim dziecku (druki do pobrania ze strony: www.szkola.bialystok.pl).

Dyrektor szkoły

 

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego (grupa „0”)  na rok szkolny 2022/2023 została zakończona – brak wolnych miejsc.

                                                                                                                                                                                                       Dyrektor szkoły

Więcej informacji link:

Rekrutacja – STO 1 w Białymstoku (szkola.bialystok.pl)