Aktualności

IMG_20221108_090046

          8 listopada 2022 r. był wyjątkowym dniem dla pierwszaków, którzy złożyli uroczyste ślubowanie i zostali przyjęci do grona uczniów Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 STO w Białymstoku. Tego dnia pierwszaki przyszły w odświętnych, pięknych strojach, z uśmiechem na twarzach i radością w sercu, aby godnie dołączyć do grona społeczności uczniowskiej. Dzieci przedstawiły program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Zapewniali także, że znają szkolną rzeczywistość i są gotowi podejmować uczniowskie wyzwania. To był egzamin, który zdali na szóstkę.  Po części artystycznej najmłodsi członkowie naszej szkolnej gromady złożyli ślubowanie na sztandar szkoły, a następnie zgodnie z tradycją naszej szkoły, dużym ołówkiem zostali pasowani przez Pana dyrektora Mariusza Andrzeja Łupińskiego na ucznia klasy pierwszej. Pan  dyrektor  złożył pierwszakom życzenia oraz  wręczył dyplomy i upominki. Uroczystość została zakończona słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

Życzymy wszystkim pierwszoklasistom wspaniałych przygód związanych z nauką, aby nasza szkoła była dla Was miejscem, gdzie będziecie chętnie przebywać, gdzie znajdziecie nowe przyjaźnie, rozwinięcie swoje zdolności i zainteresowania.

Powodzenia!

Zapraszamy do galerii zdjęć ze ślubowania uczniów kl.1B, link do video:

https://drive.google.com/file/d/12gVp12MUVz2ynqS3uNqfGXlLO4tIzQih/view?usp=sharing