Aktualności

DSC_3363

W dniu dzisiejszym był ważny dzień – Święto Szkoły i Piknik Rodzinny.

Dlaczego tam byliśmy? Warto było zobaczyć zabawy dzieci, ich udział w konkursach, fascynację zjeżdżalnią. Dumni rodzice obserwowali dzieci na scenie – gdzie akrobatyczne popisy, taneczne układy, debiuty konferansjerów, pianistów, gra na perkusji i śpiew solistki z kl. V M skupiał uwagę przybyłych. Dorośli i dzieci mogli spotkać znajomych, delektować się smakołykami, spróbować swoich sił na boisku.

Do zobaczenia za rok….

Zapraszamy do galerii zdjęć.

link do nagrania ze Święta szkoły

https://drive.google.com/file/d/1TUebEBOx5CDuKt0oBmfOcX7v9p4hiWEX/view?usp=sharing

                                                                                                                                                                              G.M.