Aktualności

IMG_20221130_141440

Tydzień Życzliwości obchodzony w naszej szkole w dn. 30.11 – 07.12.2022 r. przebiega pod hasłem ,Dobre słowa nie kosztują dużo, choć czynią wiele dobrego”. To możliwość do czynienia dobrych uczynków i czas pozytywnych emocji. To szczególna okazja by zastanowić się czy jesteśmy życzliwi wobec siebie. Z tej okazji zaproponowaliśmy uczniom kilka propozycji, które mogą zachęcić do okazywania względem siebie życzliwości. Mamy cichą nadzieję, że życzliwość w szkole zagości na dobre i będzie ważnym elementem w relacjach społecznych. 🙂

Klasa II P wspólnie ze swoją bratnią klasą VI wzięły udział w akcji „Życzliwe STO”. Wciąż aktualne jest przesłanie Dnia Życzliwości: bądźmy życzliwi codziennie, nie tylko od święta. Wierzymy, że pozytywna energia, którą przekazujemy innym, wraca do nas z nawiązką. 🙂