IMG_20210901_160415

1 września to dla wszystkich uczniów i nauczycieli dzień rozpoczęcia nowego roku szkolnego.
O godzinie 15.00 miało miejsce rozpoczęcie roku dla uczniów klasy 0 i klas pierwszych. Pan Dyrektor uroczyście powitał dzieci w murach szkoły. Życzył wszystkim powodzenia, sukcesów i wytrwałości w nowym roku szkolnym. Odbyły się również spotkania z wychowawcami w wyznaczonych salach lekcyjnych.

Ze względu na pandemię w uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego brali udział wyłącznie rodzice klasy 0, I M i I P oraz rodzice nowych uczniów w szkole.
Inauguracja roku dla klas odbyła się również w klasach: II – III godz. 16:00, w klasach: IV – VI godz. 17:00, zaś w klasach: VII – VIII godz. 18:00.
Życzymy wszystkim powodzenia i szczególnie serdecznie witamy wśród społeczności szkolnej nowych uczniów.