Aktualności

E1924516-84A6-4204-ADC3-D4EEDEC8B50A

14 lutego obchodzimy walentynki, święto zakochanych. Nazwa pochodzi od imienia św. Walentego, patrona zakochanych i osób chorych. Tego dnia ludzie wysyłają do osób, które darzą sympatią kartki walentynkowe lub obdarowują się drobnymi upominkami.

W naszej szkole było w tym dniu wesoło i kolorowo. Już od piątku działała poczta walentynkowa. Uczniowie klas 0 – IV otrzymali mnóstwo walentynek i innych dowodów sympatii. Szkołę ozdobiły kolorowe prace wykonane przez dzieci, można też było wykonać pamiątkowe zdjęcia w walentynkowej ramce, z wesołymi rekwizytami. Uczniowie poznali legendę o św. Walentym oraz historię świętowania na świecie. Mogli zagrać w gry online lub stworzyć własną grę o tematyce walentynkowej. Każda z klas otrzymała słoik wypełniony „pozytywnymi emocjami” i na czerwonych serduszkach stworzyła własną pracę na temat „Za co kocham moją klasę?” Wszyscy uczestnicy zabawy zostali obdarowani słodką niespodzianką. Miło jest wiedzieć, ze ktoś nas darzy sympatią, nie tylko w walentynki!

Poniżej link do video-clipu:

https://drive.google.com/file/d/1p2POp-0iOhkfh2mHhl7suESoRYXanKMG/view?usp=sharing