Aktualności

IMG_20220214_113312

14 lutego obchodzimy walentynki, święto zakochanych. Nazwa pochodzi od imienia św. Walentego, patrona zakochanych i osób chorych. Tego dnia ludzie wysyłają do osób, które darzą sympatią kartki walentynkowe lub obdarowują się drobnymi upominkami, kwiatami…

Walentynki wpisały się już na stałe w harmonogram szkolnych imprez i uroczystości. 🗓️💘

Tradycyjnie zorganizowano pocztę walentynkową. 💌
Uczniowie klas 0-IV (już od kilku dni) wrzucali własnoręcznie wykonane kartki walentynkowe do specjalnie przygotowanego pudełka. Następnie, dzieci z klas trzecich – rozdawały pocztę w czasie zajęć lekcyjnych.
Nie zabrakło też wyrazów sympatii pod adresem nauczycieli i pracowników szkoły.❤️
Dodatkową niespodziankę przygotował prężnie działający samorząd. Wszyscy uczniowie ubrani na czerwono otrzymali słodki podarunek. 🍭

Zapraszamy do galerii zdjęć. 🙂