20200507_155411

W obecnym roku szkolnym 2019/2020 w naszej szkole działa koło fotograficzne „W kadrze”. Uczniowie w ramach zajęć tego koła brali udział w projekcie „Archiwa Rodzinne Niepodległej” realizowanym jest przez Archiwum Państwowe. Zorganizowane zostały dwie wystawy fotografii naszych uczniów w szkolnej galerii fotografii: „Jesień w obiektywie” w listopadzie 2019 r.; „Przemijanie” w grudniu 2019 r. Od drugiego semestru w ramach zajęć świetlicowych powstała sekcja fotograficzna „Mały kadr”, do której należą uczniowie klasy 3. Gdy od połowy marca w wyniku pandemii zostały zawieszone zajęcia w szkołach, a rekomendowana była nauka zdalna, to zajęciom dodatkowym w tym zajęciom z koła fotograficznego mogliśmy poświęcić trochę czasu w ramach doskonalenia poznanych wcześniej technik zdjęciowych, a także pewnego relaksu na terenie własnej posesji, ogrodu, tarasu, a także wypadów do parku lub lasu. Wykonane przez uczniów zdjęcia pozwoliły na przygotowanie kolejnej wystawy Waszych prac, tym razem w galerii fotograficznej na stronie naszej szkoły. Autorami prac są: Aniela Giedrys i Krzysztof Jurkowski z klasy 6 b oraz Franciszek Halicki i Aleksander Szkutnik.

Zdjęcia autorskie – Franciszek Halicki i Aleksander Szkutnik kl. 3 – temat „WIOSNA”

Zdjęcia autorskie – Krzysztof Jurkowski kl. 6b – temat „W POSZUKIWANIU WIOSNY”

Zdjęcia autorskie – Aniela Giedrys kl. 6b – temat „NATURA”