koduj-z-gigantami

Przesyłamy Państwu informację o trwającej, 14. edycji akcji „Koduj z Gigantami”, której patronują: Minister Edukacji, Ośrodek Rozwoju Edukacji, NASK oraz GovTech Polska.

W ramach akcji prowadzone są jednorazowe, bezpłatne warsztaty programowania (stacjonarne lub online), na różnych poziomach zaawansowania. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci i młodzież w wieku 7-18 lat.

Zapisów dokonują rodzice poprzez formularz rejestracyjny.

Szkoły, z których największa liczba uczniów zapisze się na zajęcia, otrzymają nagrody.

Akcja trwa do 3 marca br.

Pozdrawiamy,

Biuro STO