20231128_112914

28 listopada uczniowie klas 0-III wzięli udział w VI-tej edycji Akcji „O! Piernicz Raka”.
Celem akcji jest zebranie środków na uszycie wyprawek przeszczepowych przeznaczonych dla pediatrycznych pacjentów poddawanych procedurze przeszczepienia szpiku kostnego i komórek macierzystych szpiku. W skład wyprawki wchodzi 10 zestawów piżam (5 z krótkim rękawem i 5 z długim rękawem), szlafrok, poduszka, kocyk, czyli wszystko co jest niezbędne podczas pobytu w ośrodku przeszczepowym. Cała wyprawka zapakowana jest w piękną transportową torbę z logo akcji. Mamy nadzieję, że i tegoroczna akcja przyniesie oczekiwany efekt.
Bardzo dziękujemy wszystkim Uczniom oraz Rodzicom za wsparcie Akcji O! Piernicz Raka !

U.S.