Aktualności

18112023_204921_0f9902a82ca5

W dniach 08.11.2023r. – 16.11.2023r. w naszej szkole zorganizowaliśmy akcję „Tydzień Zdrowego Odżywiania”. Wiemy, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Daje nam siłę do lepszej koncentracji i nauki oraz energię do zabawy. Wspólne przygotowanie zdrowego śniadania z kolegami i koleżankami sprawiło naszym uczniom wiele radości i przyjemności. Dzieci wykazały się dużym zaangażowaniem, a ich potrawy były różnorodne, bardzo wartościowe i pełne witamin. Na korytarzu szkolnym znalazła się gazetka związana z piramidą żywienia i zdrowym trybem życia. Uczniowie wykonali samodzielnie owoce metodą orgiami oraz prace plastyczne. Wiele emocji wzbudziło także wyjście na wspólne zakupy oraz zabawy sensoryczne. Mamy nadzieję, że te doświadczenia przyczynią się do poprawy nawyków żywieniowych wszystkich dzieci. Tydzień Zdrowego Odżywiania był wesoły, smaczny i kolorowy.

A.R.