Aktualności

IMG_0008

Uczniowie działający w sekcji fotograficznej „Mały kadr”, przygotowali wystawę prac fotograficznych w szkolnej galerii fotografii na stronie szkoły. Wykonane przez uczniów zdjęcia to efekt pracy nad projektem – reportaż amatorski „Otoczenie mojej szkoły”. Autorami prac są: Izabela Ciszewska, Kamila Pawełko, Ada Toporkiewicz i Marcelina Żukowska z klasy 3B oraz Maria Góral, Gabriel Kapelko i Roksana Łuniewska z klasy 3R.

Projekt – reportaż amatorski „Otoczenie mojej szkoły” autor: Izabela Cimaszewska

Projekt – reportaż amatorski „Otoczenie mojej szkoły” autor: Kamila Pawełko

Projekt – reportaż amatorski „Otoczenie mojej szkoły” autor: Ada Toporkiewicz

Projekt – reportaż amatorski „Otoczenie mojej szkoły” autor: Marcelina Żukowska

Projekt – reportaż amatorski „Otoczenie mojej szkoły” autor: Maria Góral

Projekt – reportaż amatorski „Otoczenie mojej szkoły” autor: Gabriel Kapelko

Projekt – reportaż amatorski „Otoczenie mojej szkoły” autor: Roksana Łuniewska