Aktualności

Patrycja_Piech__12

W dniu dzisiejszym, nasza uczennica z kl. VIII A, Patrycja Piech wystąpiła w programie The Voice Kids 5. Program odbył się w TVP2 o godz. 20:00. Patrycja wystąpiła w drużynie Tomsona i Barona, wykonała utwór „Je Veux” w języku francuskim. Patrycja postawiła przed sobą niełatwe zadanie wokalne i językowe. Czy jej francuskie wykonanie zachwyciło trenerów?

Muzyka gra w jej duszy od dziecka, a w swojej krótkiej karierze już zdążyła zdobyć wiele nagród. Patrycja uwielbia podróżować, a śpiew towarzyszy jej wszędzie – wystarczy wrócić wspomnieniami do improwizowanych występów z nieznajomymi muzykami w hiszpańskiej kawiarni, czy śpiewu dla umilenia czasu w gronie rodzinnym.

Poniżej link do występu Patrycji w programie The Voice Kids 5:

https://voicekids.tvp.pl/59165194/patrycja-piech-je-veux

Gratulujemy!