IMG_7633

25 kwietnia gościliśmy w naszej szkole pisarkę, autorkę książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych, panią Agnieszkę Suchowierską. Klasy 5-8 brały udział w spotkaniu autorskim, promocji książki „Good morning Petra”, miały możliwość dowiedzenia się wielu ciekawych rzeczy min. o Puli, mieście w Chorwacji, gdzie dzieje się akcja książki. Krystian Biskup z klasy 7 przeprowadził profesjonalny wywiad z autorką.

Następnie odbyło się spotkanie klas 2-3 „Historia zabawek”, a na koniec kl.0-1 miały spotkanie inspirowane książką „Mat i świat” oraz warsztaty tworzenia misiów.

Zapraszamy do galerii fotografii.

H.S.