Aktualności

image00002,nn

W tym roku w Finale Odysei Umysłu udział brały dwie drużyny z naszej szkoły. Drużyna w składzie: Krzysztof Filipkowski, Antoni Horczak, Antoni Cimaszewski, Piotr Skiepko i Iwo Milewski w przedstawieniu pt. „Sztuka że ej-aj” chłopcy wraz z trenerką Anetą Snarska Grygo zajęli II miejsce w swojej grupie wiekowej i szykują się na Finał Światowy w USA!!!

Razem z nimi w tym roku pod okiem tej samej trenerki, ze swoim spektaklem pt. „Przypał na premierze” na Finale w Gdyni walczyła piątka uczniów z klasy 4 w składzie: Rozalia Lewczuk, Barbara Gołubowska, Aleksandra Sokołowska i Oliwier Kozaczuk – zajęli 18 miejsce i byli w pierwszej połowie ocenianych uczestników.

Także wielkie brawa za odwagę!

Gratulujemy!

link do nagrań z Odysei Umysłu:

https://drive.google.com/drive/folders/1JpiWGbcGkfhunMOSRo2xagbZfC2MMahR?usp=sharing