Aktualności

PLAKAT_A4_Augustów

Szanowni Państwo,

już za chwilę rozpocznie się jedyny tydzień w roku trwający aż 16 dni: Europejski Tydzień Kodowania, czyli CodeWeek 2023. To inicjatywa, której celem jest szerzenie edukacji w dziedzinie programowania i kompetencji cyfrowych. W tym roku odbędzie się już po raz jedenasty – w dniach 7–22 października.

Jednym z wydarzeń organizowanych z tej okazji w całej Polsce będzie Wielkie Święto Programowania a Augustowie, na które zapraszamy wszystkich już 7 października do Szkoły Podstawowej nr 4 im. Marii Konopnickiej! Nie zabraknie bezpłatnych atrakcji, zapewnianych przez Ogólnopolską Sieć Edukacyjną (OSE) oraz innych partnerów wydarzenia, m.in. Klub Młodego Programisty, Bricks4Kidz, EduSense, Gigantów Programowania i Laboratoria Przyszłości.

Zarówno ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z programowaniem, jak i ci, którzy są już bardziej zaawansowani, znajdą tutaj coś dla siebie. Warsztaty, gry, zabawy, inspirujące spotkania – przekonacie się, że programowanie to prawdziwa frajda. To nie wszystko: będą na Was czekać też zajęcia z tworzenia makramy, warsztaty rysowania komiksów i tworzenia muzyki na podstawie oprogramowania i wiele więcej!

Zapraszamy wszystkich: rodziny z dziećmi, nauczycieli oraz innych zainteresowanych programowaniem, robotami i nowinkami technologicznymi.

Spotykamy się 7 października w Szkole  Podstawowej nr 4 im. Marii Konopnickiej (ul. Marii Konopnickiej 5) w godz. 10–16. Dołączcie do nas!

Szczegółowe informacje na poniższym plakacie oraz w  publikacji na bieżąco w wydarzeniu na Facebooku CodeWeek PL.