IMG_4276

15 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki to ekscytujący dzień, ponieważ chodzi o zachęcanie dzieci do odkrycia, jak mogą coś zmienić. Aby dowiedzieć się więcej uczniowie klas młodszych obejrzeli wyjątkowy film. „Kropka” Petera Reynoldsa to opowieść o tym, co przydarzyło się Vashti, uczennicy, która zdenerwowała się na zajęciach plastycznych, ponieważ uważała, że nie potrafi rysować. Kiedy jej nauczyciel rzucił jej wyzwanie: „Po prostu zrób znak i zobacz, dokąd cię to zaprowadzi”, wydarzyło się coś niesamowitego!

Zajęcia związane z Dniem Kropki w naszej szkole trwają już od rana! Uczniowie tańczyli, pracowali w zespołach, tworzyli ciekawe prace plastyczne! Przed nami kolejne kreatywne wyzwania!

Zapraszamy do galerii fotografii.