Aktualności

IMG_20210104_132106

W dniu dzisiejszym w szkole rozpoczęły się ferie zimowe pod hasłem „My się zimy nie boimy, my się nigdy nie nudzimy”. Uczestnicy to nasi uczniowie klas O, I, II, III. Motywem przewodnim tych ferii są emocje oraz poznawanie sposobów ich wyrażania i radzenia sobie z trudnymi uczuciami. Na pierwszy ogień zapoznaliśmy się ze złością w czytanej bajce terapeutycznej, a następnie rozmawialiśmy o naszych złościach i formach radzenia sobie z nimi. Dzieci wykonały pracę plastyczną pt.: „Portret złości”, a także zrobiły gniotka antyzlośliwego, uczestniczyły w zabawach integracyjnych i zespołowych. Popularnością cieszyły się gry planszowe oraz szachy. Na placu zabaw i w sali gimnastycznej dzieci miały zapewnione ciekawe zajęcia ruchowe, zabawy zespołowe umożliwiające rozładowanie emocji i poprawę samopoczucia. Jutro kolejny dzień fajnej i szalonej zabawy przed nami 😊😊😊 liczymy, że w końcu spadnie śnieg… Jak to na zimę przystało.