Aktualności

IMG_20210105_085311

Za nami kolejny dzień ferii zimowych. Niestety, prognozy pogody  nie sprawdziły się i zamiast śniegu spadło dziś dużo deszczu. Jednak i tym razem daliśmy radę. Dziś rozmawialiśmy o szczęściu i jego pozytywnym oddziaływaniu. Podczas wykonywania pracy plastycznej „Moje szczęście” dzieci miały okazję podzielić się z innymi tym, co je najbardziej uszczęśliwia. Pełne emocji były też zajęcia na sali gimnastycznej, podczas których odbyły się zawody sportowe pomiędzy drużynami, zakończone zresztą zasłużonym remisem. W ramach relaksacji dzieci uczestniczyły w bajkowisku. Odwagą i kreatywnością uczniowie musieli wykazać się w zabawie związanej z wykonaniem wylosowanego wyzwania. To był zastrzyk dobrego. W czwartek ponownie się spotykamy, aby miło spędzić czas na wspólnej zabawie…