Aktualności

IMG_7007

Uczniowie klasy 3M uczestniczą od marca 2024 r. w zajęciach sekcji fotograficznej „Mały kadr”. Zajęcia sekcji fotograficznej odbywają się w piątek w godzinach 14:10 – 14:50.  Uczniowie przygotowali kolejną wystawę prac fotograficznych w szkolnej galerii fotografii na stronie szkoły. Wykonane przez uczniów zdjęcia to efekt pracy w plenerze fotograficznym, zdjęcia te wykonane zostały aparatami fotograficznymi oraz iPad’ami.

Poniżej prezentujemy autorów prac i wykonane przez uczniów zdjęcia w ramach projektu – „WIOSNA”.

L.J.

Zapraszamy do galerii fotografii klasy 3M.

Projekt – „WIOSNA” autor: Konstanty Aleksiejuk

Projekt – „WIOSNA” autor: Antonina Kuciej  

Projekt – „WIOSNA” autor: Julia Gryc

Projekt – „WIOSNA” autor: Benjamin Pruszyński 

Projekt – „WIOSNA” autor: Kacper Turowski  

Projekt – „WIOSNA” autor: Roman Kulik