Aktualności

IMG_7510

23 kwietnia 2024 r. uczniowie kl. 8: Paweł, Antoni i Jakub brali udział w 45 Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym Finał Powiatowy Miasta Białegostoku w Szkole Podstawowej nr 43 im. Simony Kossak w Białymstoku. Konkurencje turniejowe rozgrywane były w czterech obszarach: testy teoretyczne z zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego; rowerowy tor przeszkód, Miasteczko Ruchu Drogowego oraz pierwsza pomoc przedmedyczna. Nasza szkolna drużyna została sklasyfikowana na 9 miejscu. Najlepszy wynik z testu teoretycznego z zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego uzyskał Antoni (I miejsce), Miasteczko Ruchu Drogowego przejechali bezbłędnie Paweł i Antoni zajmując w tej konkurencji ex aequo I miejsce. Natomiast w konkurencji pierwsza pomoc przedmedyczna nasza drużyna zajęła II miejsce. Niepowodzeniem zakończyło się pokonanie rowerowego toru przeszkód, gdzie tylko Paweł uzyskał IV miejsce, zaś pozostali uczniowie zajęli dalsze lokaty, to wpłynęło na ogólny wynik drużyny.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

                                                                                                                                                                                                            L.J.