Aktualności

IMG_6941

W minioną sobotę Aleksander Wakuluk Zajączkowski, uczeń klasy III M, zdobył 2 miejsce podczas Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Judo (kat. U11). W osttanim czasie zdobył także 2 miejsce w Jagiellonia Judo Club Białystok Cup 2023 oraz 5 miejsce w Mazowieckim Turnieju Judo w Sochaczewie. Olek trenuje od 4 roku życia, 4 razy w tygodniu, a umiejętności podnosi na różnego typu szkoleniach m.in. Camp z trenerem z Japonii – Kotaro Sasaki (19.11.2023r.), Champion Judo Camp w Poznaniu pod okiem pochodzącego z Holandii Mark Huizinga, trzykrotnego medalisty Igrzysk Olimpijskich! (28-29.10.2023r.) oraz Brother Champion Judo Camp (5-7.04.2023r.) Gwiazdami tegorocznej edycji byli Polscy Medaliści Olimpijscy: Antoni Zajkowski, Janusz Pawłowski, Marian Tałaj, Paweł Nastula oraz Aneta Szczepańska z którymi dzieci trenowały.

Jego nową pasją jest piłka nożna, którą trenuje w Klubie Progres Białystok. Udowadnia, że można połączyć karierę sportową z nauką, zdobywając najlepsze oceny podczas sprawdzianów w szkole.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!