Aktualności

logo_promotech_red_white

Sponsorem wyjazdu uczniów naszej szkoły na Światowy Finał Odyseja Umysłu w USA jest firma PROMOTECH.

Strona główna

Bardzo dziękujemy za wsparcie! 🙂

Antek. Piotrek, Krzysiek, Antek, Iwo i p. Aneta oraz cała społeczność szkolna

Podczas 33-go Finału konkursu Odysei Umysłu w Gdyni uczniowie klas V zostali wicemistrzami Polski w swojej kategorii wiekowej i tematycznej „Sztuka, że ej – aj”. Już 20.05.2024 r. możemy wziąć udział w światowym Finale Odysei Umysłu w USA. 

CO TO JEST ODYSEJA UMYSŁU? strona oficjalna: https://odyseja.org/

Dla nas to: Konkurs twórczego i innowacyjnego rozwiązywania problemów. To przyjazny program edukacyjny realizowany w formie konkursu międzynarodowego. Co roku kilkadziesiąt tysięcy uczniów z całego świata staje przed tym wyzwaniem. W Polsce, w tym roku, wystąpiło w nim prawie 300 drużyn, z czego 34 mogą reprezentować nasz kraj w USA. Wśród nich MY!!! Jako Odyseusze uczymy się odważnie marzyć i samodzielnie myśleć w procesie dążenia do celu. Rozwijamy kompetencje tj. 4K, KM i IT angażując w proces tworzenia i przedstawienia teatralnego efektów naszej wyobraźni. Staliśmy się zgraną grupą przyjaciół, która pokonuje przeszkody by spełniać marzenia.