Aktualności

IMG_8266

10 maja gościliśmy w naszej szkole pisarkę, p. Maję Strzałkowską, autorkę serii książek i audiobooków o Julce i Szpulce. Pani Maja jest nie tylko autorką, ale i self-wydawcą. Uczniowie klas 5-8 mieli więc wyjątkową okazję posłuchać, jak wygląda cały proces tworzenia, wydawania, promocji i sprzedawania książek. Podczas spotkania „Jak być twórcą (swojego życia)” pani Maja podzieliła się z uczniami swoim cennym doświadczaniem. Ania i Krystian z kl. 8 mieli też okazję wcielić się z rolę dziennikarzy i przeprowadzić wywiad z pisarką. Następnie klasa 0 miała warsztaty detektywistyczne, a klasy 2Z, 3P i 3 M warsztaty „Jak tworzyć książkę”. To były bardzo udane spotkania.

Zapraszamy do galerii fotografii.

                                                                                                                                                                                    H. Sz.