STO__baner_2nn

Serdecznie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia konkursowe. Znamy już laureatów konkursu „Projekt: klimat”.
Bardzo dziękujemy wszystkim zespołom za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom.

Poniżej podajemy listę zwycięzców.

Lista nagrodzonych:

Nagroda główna
(wycieczka do Warszawy dla całego zespołu, monitor multimedialny dla szkoły i karta podarunkowa dla nauczyciela) Szkoła Podstawowa nr 12 im. M. Kajki w Elblągu; film pn. „KliMAT dla Ziemi”

Nagrody II rzędu
(monitory multimedialne dla szkół, karty podarunkowe dla uczniów oraz nauczyciela)
1. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lidzbarku Warmińskim; film pn. „Planecie pomożemy, póki jeszcze możemy”
2. Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Rykoszynie; film pn.  „Zmiany klimatu i sposoby przeciwdziałania im w naszej szkole”
3. Szkoła Podstawowa im. Jana i Marii Jędrzejowskich w Siedleczce; film pn. „TVS Siedleczka zaprasza na program informacyjny EKO Świat”
4. Zespół Szkół STO w Białymstoku; film pn. „Bloom up – Grow up”
5. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Akcji V2 w Sarnakach; film pn. „Złym nawykom mówimy STOP”

Nagrody III rzędu
(laptopy dla szkół, karty podarunkowe dla uczniów oraz nauczyciela)
1. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Adama Mickiewicza w Radomiu;
film pn. „Planeta Man radzi”
2. Szkoła Podstawowa w Wandalinie; film pn. „Klimatyczny life – klimatyczna Polska Wschodnia – powiat O2POLSKI”
3. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Białymstoku; film pn. „Projekt Klimat!”
4. Zespół Placówek Oświatowych w Łomazach; film pn. „Film konkursowy Projekt: Klimat!”
5. Szkoła Podstawowa im. Flagi Polski w Kobułtach; film pn. „Kobułciaki – Klimaciaki”
6. Publiczna Szkoła Podstawowa w Dziurowie; film pn. „Zmiany klimatu w naszej okolicy i sposoby przeciwdziałania”
Gratulujemy!