IMG_0012

Niecodzienna lekcja języka polskiego miała miejsce 06. 10.2021 roku. Tego dnia do krainy mitów przenieśli nas uczniowie klasy 5, którzy w ramach lekcji powtórzeniowej przygotowali prezentację wybranego bohatera mitologii greckiej. Należało wcielić się w którąś postać mityczną i opowiedzieć o sobie. Strój i atrybuty były dla osób chętnych, a mimo to  prawie wszyscy wykazali się kreatywnością.

Piątoklasiści pięknie przebrani za bogów i boginie, z atrybutami w dłoni, w ciekawy sposób opowiadali o sobie, o swoim pochodzeniu i przygodach. Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością, prezentując wybraną postać z mitologii. Ciekawe i pełne emocji autoprezentacje przeniosły nas na chwilę w starożytny świat.